Vairāku ratu rulete

Vairāku ratu rulete

Jūs noteikti esat dzirdējis par tiešsaistes pokera spēli uz vairākiem galdiem. Microgaming piedāvā tādu pašu koncepciju, tikai šoreiz tā ir paredzēta iecienītajai ruletes spēlei. Atliek tikai paskatīties uz spēli, lai saprastu, ka tā ir ko vērta. Satriecoša grafika, kristāldzidras skaņas un rūpīgi izstrādātas nianses padara šo spēli par vienu no iecienītākajām tiešsaistes galda spēlēm.

Vairāku ratu rulete sniedz spēlētājiem iespēju vienlaikus spēlēt ar līdz pat 8 ruletes ratiem. Līdz ar to spēles ātrums palielinās pat astoņas reizes. Protams, ka spēlētājs var noteikt, kurus ratus izmantot spēlē, bet kurus — ne. Izvēles process ir vienkāršs: lai aktivizētu/deaktivizētu, ir tikai jānoklikšķina uz izvēlētā rata.

Jūsu noteiktās likmes tiek izvietotas uz galda, pēc tam tās tiek reizinātas, ņemot vērā izvēlēto ruletes ratu skaitu. Līdz ar to spēle kļūst ātrāka, kā arī pieaug spēlētprieks.

Spēlējiet un laimējiet tiešsaistes kazino SYNOT TIP ruletē. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Mēģiniet spēlēt nākamās bezmaksas spēles ar ruleti

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu