Pinball Rulete

Pinball Rulete

Rulete ir viena no tām spēlēm, kuru var virtuāli apvienot ar jebkuru citu un, pateicoties šai lieliskajai īpašībai, dažreiz rezultāti ir visai pārsteidzoši. Pinball Rulete ir viens no šādiem, tiešām interesantiem, rezultātiem.

Šī spēle ir bāzēta uz klasisko ruleti, kas tiek apvienota ar populāro pinball spēli, kurā iespējamie laimesti ir fiksēti no paša spēles sākuma. Pinball Ruletes mērķis ir uzminēt, kurš ruletes skaitlis uz bumbas nokļūs iekšā. Šajā spēlē rezultāts nav atkarīgs no ruletes griešanas, bet gan no tā, kā bumbiņa uzvedas pinball spēles zonā. Spēlētāji var izmantot visas klasiskās ruletes likmes.

Šajā spēlē bumbiņa lēkās turpu šurpu, kamēr apstāsies uz kāda no skaitļiem spēles zonas apakšā. Skaitlis, uz kura tā būs apstājusies, norādīs, vai esat laimējis.

Share on

Mēģiniet spēlēt nākamās bezmaksas spēles ar ruleti

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu