Roulette Premium 3D

Roulette Premium 3D

Šīs spēles pamatā ir tradicionālā Eiropas rulete. Tomēr ir arī maza atšķirība no klasiskajām versijām — iegrieztas ruletes attēls.

Telpiskais efekts noteikti atsvaidzina spēli, un spēlēšanas pieredze pilnībā atšķiras no klasiskajām tiešsaistes ruletes spēlēm. Dažkārt jums var šķist, ka lēkājošā ruletes bumbiņa ir pretrunā ar visiem fizikas likumiem, bet tas ir tikai spēles sākumā, kamēr pierodat pie šīs versijas. Ir pieejami visi pamata likmju veidi — skaitļi, kolonnas, pāra/nepāra, krāsas utt. Galdu var paplašināt, lai izmantotu sākumā paslēptās papildiespējas. Minimālā likme ir 0,20 eiro, maksimālā — līdz pat 1000 eiro par griezienu. Likmi nākamajam griezienam var vienkārši atkārtot vai dubultot. Daudziem spēlētājiem noteikti patiks šī spēles versija.

Share on

Mēģiniet spēlēt nākamās bezmaksas spēles ar ruleti

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu